Volkswagen Caddy 2.0

3,350EUR

Volkswagen Caddy 2.0, половен автомобил, пикап

190,000 km
2005 година
2,000 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
зелена, металик


Дополнителна информација

Se prodava Caddy 2.0 2005 godina vo odlicna sostojba.

Контакт

Volkswagen Caddy 2.0 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 308 866

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...