Opel Corsa Twinport 1.2 - 16V

2,900EUR

Opel Corsa Twinport 1.2 - 16V, половен автомобил, хечбек

105,000 km
2006 година
1,200 cm/3
80 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори

Дополнителна информација

► OPEL CORSA TWINPORT 1.2 – 16V BENZIN 59 KW (80 HP) - 2006 god. ◄ Контакт: Геле ►►► 072 261 323 ◄◄◄ ►►► 078 655 590 ◄◄◄ ►►► 078 565 640 ◄◄◄ ☛ Нови гуми (Bridgestone) ✓ ☛ Нов акумулатор ✓ ☛ Може да се види во секое време ✓ ☛ Платени се сите давачки до регистрација ✓ ☛ БЕЗ ЗАМЕНИ

Контакт

Opel Corsa Twinport 1.2 - 16V во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 078 / 565 640

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...