Ford Fiesta 1.3

1,400EUR

Ford Fiesta 1.3, половен автомобил, седан

180,000 km
1996 година
1,300 cm/3
59 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црвена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Електрика на стакла, Радио / CD

Дополнителна информација

Oдлична состојба, добро сочувана. Регистација до 31.08.2018год.

Контакт

Ford Fiesta 1.3 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 957 172

Испрати e-mail

Ford Fiesta 1.4T.D.C.Iпо договор
Ford Fiesta +150 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...