BMW X5 3.0

по договор

BMW X5 3.0, половен автомобил, теренско возило

150,000 km
2006 година
2,809 cm/3
280 hp
дизел
автоматски менувач
2/3 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, 4x4, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Греење на седишта, Команди на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, DVD, Тонирани стакла

Дополнителна информација

Prodavam BMW X5 2006 godina vo odlicna sostojba ful oprema, izvrsen kompleten servis i registriran cela godina

Контакт

BMW X5 3.0 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 225 985

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...