Volkswagen Polo 1.4 TDI

3,400EUR

Volkswagen Polo 1.4 TDI, половен автомобил, хечбек

149,000 km
2002 година
1,390 cm/3
75 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Греење на седишта, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Се продава VW Polo 1.4TDI.. Прва регистрација 8ми месец 2002.. Возилото е увезено пред две години од Варезе Италија и истото е купено од прв газда.. Возилото е сервисирано.. Има сменето сет ребраст каиш,водна помпа,линест каиш,сите филтри,улје Liqui Moly TopTech 5w30 и истото има уште еден сет зимни гуми со челични бандажи... Машината работи како саат.. Може да си го проверете возилото каде сакате.. Напомена: Возилото е со еден клуч,другиот е изгубен.. Кој е за сигурно и зачувано возило нека повеле... Можна замена...Понудете...

Контакт

Volkswagen Polo 1.4 TDI во Штип
Локација: Штип

Приватно лице
Телефон: 078 / 250 669

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...