Volvo S60

3,400EUR

Volvo S60 , половен автомобил, лимузина

270,000 km
2005 година
2,400 cm/3
175 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик


Дополнителна информација

070 791 954 - Колата е на Германски табли.

Контакт

Volvo S60 во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 070 / 791 954

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...