Volkswagen Golf 4 1.4 benzin i plin

2,100EUR

Volkswagen Golf 4 1.4 benzin i plin, половен автомобил, седан

290,000 km
1998 година
1,400 cm/3
80 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Тонирани стакла

Дополнителна информација

Full oprema Bord kompjuter ABS Klima Centralno zaklucuvanje Elektrika na retrovizori Nagoduvanje na volan Servo volan Elektrika na stakla Xenon svetla Aluminski bandazi Sportski stopovi Vo kolata nema nikakvi vlozuvanja se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo Cenata ne e fiksna

Контакт

Volkswagen Golf 4 1.4 benzin i plin во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 075 / 629 291

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...