Volkswagen Polo 1.4 16 Ventili

2,500EUR

Volkswagen Polo 1.4 16 Ventili, половен автомобил, хечбек

150,000 km
2002 година
514 cm/3
70 hp
бензин
автоматски менувач
4/5 врати
сребрена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Нагодување на волан, Радио / CD

Дополнителна информација

Perfektno

Контакт

Volkswagen Polo 1.4 16 Ventili во Гевгелија
Локација: Гевгелија

Приватно лице
Телефон: 078 / 588 460

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...