Seat Ibiza 1.4 MPI

1,400EUR

Seat Ibiza 1.4 MPI, половен автомобил, хечбек

170,000 km
2001 година
1,400 cm/3
60 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Servisirana, domakinski odrzuvana .. se prodava poradi zaminuvanje vo stransto .. za pogolema plata od 200 eur :D

Контакт

Seat Ibiza 1.4 MPI во Гевгелија
Локација: Гевгелија

Приватно лице
Телефон: 078 / 537 306

Испрати e-mail

Seat Ibiza 1.4 TDIпо договор
Seat Ibiza +400 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...