Audi Q5 3.0 TDI SLINE DE

14,550EUR

Audi Q5 3.0 TDI SLINE DE, половен автомобил, теренско возило

190,000 km
2009 година
3,000 cm/3
243 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Камера за паркирање, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

Voziloto e uvezeno DE Carineto do MK Tablici 20.500•€. #Voziloto poseduva najvisoka oprema : -Led svetlosen paket -Adaptivni predni svetla -Elektronska programa za stabilnost -Elektronsko raspredeluvanje na kocenje -Airbag 12X -Senzor za gumi -Park tronik -Klima tronik -Bord kompjuter -Elektricni ratrovizori -elektricni stakla -Elektricno poseduvanje na sedista -Navigacija -Bluethooth -Senzor za dozd -Sistem za mienje na farovi -Tempomat -Stereo ozvucuvanje -Xenon svetla -Kamera -Alominski bandazi 20 Michelin ganz novi Isto i zimski ganz novi Poseduva dva para gumi letni i zimski kolata e garazirana moze da se vide vo sekoj moment Bez zamena BORCE 078259788

Контакт

Audi Q5 3.0 TDI SLINE DE во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 070 / 370 370

Испрати e-mail

Audi Q5 -10550 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...