Audi A4 1.9 TDI 85kw 116ks

по договор

Audi A4 1.9 TDI 85kw 116ks, половен автомобил, седан

300,000 km
2000 година
1,900 cm/3
116 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Se prodava Audi A4 1.9 TDI kolata e vo odlicna sostojba ima napraveno golem servis nov akumulator novi diskovi I plocki 2 kluca za centralno i uste 3 kluca rezerva registrirana do 16.08.2019 za poveke informacii na tel 072 226 761 ili na viber 00491638342353

Контакт

Audi A4 1.9 TDI 85kw 116ks во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 072 / 226 761

Испрати e-mail

Audi A4 1.9 TDIпо договор
Audi A4 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...