Audi TT

по договор

Audi TT , половен автомобил, купе

236,000 km
1998 година
1,800 cm/3
180 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива


Дополнителна информација

SE PRODAVA AUDI TT VO ODLICNA SOSTOJBA, REGISTRIRANO CELA GODINA SO NAPRAVEN REDOVEN SERVIS

Контакт

Audi TT во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 321 687

Испрати e-mail

Audi TT 1.8по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...