Opel Astra 1.6 twinport

по договор

Opel Astra 1.6 twinport, половен автомобил, хечбек

165,000 km
2004 година
1,600 cm/3
105 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

SE PRODAVA OPLE ASTRA H VO ODLICNA SOSTOJBA SO POMINATI 165000 SO SERVISNA KNISKA SO PRAVENI SITE SERVISI KOLATA E DONESENA OD SLOVENIJA KOLATA E EURO 4 I MOZE DA SE CARINI CARINA ZA NEA SE VKUPNO E 34000DENARI.POZZ

Контакт

Opel Astra 1.6 twinport во Свети Николе
Локација: Свети Николе

Приватно лице
Телефон: 078 / 382 604

Испрати e-mail

Opel Astra по договор
Opel Astra по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...