Fiat Multipla 1.4

по договор

Fiat Multipla 1.4, половен автомобил, доставно возило

300,000 km
2005 година
1,230 cm/3
125 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
жолта


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер
Комфор:Клима уред
Други:Темпомат, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Продаваме автомобили од маката Фиат Мултипла, со уредна документација е секој автомобил.Автомобилите можат да се користат и за делови. За подетални информации јавете се на 078/240-149 Сунај Автомобилите можат да се погледнат.

Контакт

Fiat Multipla 1.4 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 240 149

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...