Fiat Punto 1.3 multijet

500EUR

Fiat Punto 1.3 multijet, половен автомобил, хечбек

140,000 km
2008 година
1,300 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителна информација

колата се дава на части и се намира в българия може да се свържете по WhatsApp +359876687611

Контакт

Fiat Punto 1.3 multijet во Делчево
Локација: Делчево

Приватно лице
Телефон: 087 / 668 7611

Испрати e-mail

Fiat Punto 1.2по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...