Opel Astra GL 1.6

750EUR

Opel Astra GL 1.6, половен автомобил, седан

245,000 km
1995 година
1,598 cm/3
71 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Радио / CD

Дополнителна информација

Се продава Опел Астра: - добра возна состојба - регистрација до 19.09.2018 - 4 гуми за зимска сезона (2017) - 4 гуми за летна сезона (2018)

Контакт

Opel Astra GL 1.6 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 208 282

Испрати e-mail

Opel Astra по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...