Volkswagen Golf 2.0

4,500EUR

Volkswagen Golf 2.0, половен автомобил, хечбек

189,000 km
2005 година
2,000 cm/3
140 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителна информација

se prodava golf 5 vo super sostojba sve smeneto delovi i registrirana

Контакт

Volkswagen Golf 2.0 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 498 450

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...