Mercedes-Benz E 270

5,200EUR

Mercedes-Benz E 270 , половен автомобил, лимузина

300,000 km
2003 година
2,700 cm/3
177 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Кожен салон, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Систем за навигација
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

PRODAVAM MERCEDES E 270 AVANGARDE VO ODLICNA SOSTOJBA -Bord kompjuter, -ABS -17 ki Bandazi -El.stakla -CD Sarzer -Centralno....

Контакт

Mercedes-Benz E 270 во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 075 / 309 111

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...