Audi A6 2.8

по договор

Audi A6 2.8, половен автомобил, лимузина

299,999 km
2001 година
2,771 cm/3
142 hp
ТНГ/бензин
автоматски менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD

Дополнителна информација

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do april 2019 HITNO....!

Контакт

Audi A6 2.8 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 038 / 970 58211

Испрати e-mail

Audi A6 2.5 tdi quatroпо договор
Audi A6 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...