Volkswagen Golf 1,9 TDI

2,000EUR

Volkswagen Golf 1,9 TDI, половен автомобил, хечбек

300,000 km
2000 година
1,900 cm/3
115 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

4 летни и зимски гуми,регистрирано во јули 2018

Контакт

Volkswagen Golf 1,9 TDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 248 987

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...