Mercedes-Benz E 320 CDI

5,800EUR

Mercedes-Benz E 320 CDI, половен автомобил, седан

250,000 km
2002 година
3,200 cm/3
140 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
бела, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

MERCEDES E 320CDI AUTOMATIC...Socuvan...full oprema... registr. CELA GODINA 12/2019g...MOZNA ZAMENA ZA VOZILO DO 3500e. resto SO VASA DOPLATA........078/272.333

Контакт

Mercedes-Benz E 320 CDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...