Opel Astra twintop 1.9 cdti 150 ks

по договор

Opel Astra twintop 1.9 cdti 150 ks, половен автомобил, кабриолет

55,000 km
2007 година
1,900 cm/3
150 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
црна, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Под гаранција, Климатизирана остава, Покривка на товарен простор, Витло

Дополнителна информација

EXTRA SOSTOJBA !!!! UNIKAT VOZILO !!!!

Контакт

Opel Astra twintop 1.9 cdti 150 ks во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 075 / 433 002

Испрати e-mail

Opel Astra по договор
Opel Astra 2.0по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...