Fiat Panda 1.3 MultiJet

2,999EUR

Fiat Panda 1.3 MultiJet, половен автомобил, хечбек

104,000 km
2004 година
1,300 cm/3
70 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Кровни носачи

Дополнителна информација

FIAT PANDA 1.3-diz./MultiJet 51kw.-motor na lance...SO 103.800km...1-BOJA...registr. do 05/2019g.....FULL-OPREMA....KLIMATRONIC-raboti...AERBAG...ABS...SERVO + SITY VOLAN...CENTRALNO-DALINSKO...EL.RETROVIZORI...EL.STAKLA...EL.FAROVI...MAGLENKI...PODESUVANJE VOLAN I SEDISTE PO VISINA...ALUMINSKI BANDAZI SO 4-EKSTRA GUMI...BORD KOMPJUTER...FABRICKO CD RADIO......redovni servisi........078/272.333

Контакт

Fiat Panda 1.3 MultiJet во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...