Volkswagen Passat 1.9

6,000EUR

Volkswagen Passat 1.9, половен автомобил, комби / караван

160,000 km
2007 година
1,900 cm/3
105 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Кровни носачи, Климатизирана остава, Покривка на товарен простор

Дополнителна информација

Kolata e vo odlicna sostojba , so napraven kompleten servis . ( za zamena - pomala kola na plin / i da ima klima )

Контакт

Volkswagen Passat 1.9 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 399 490

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...