Mercedes-Benz C 220 Avangard

по договор

Mercedes-Benz C 220 Avangard, половен автомобил, лимузина

230,000 km
2007 година
2,200 cm/3
115 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Mercedes Avangard vo odlicna sostojba ne uvezuvan kupen vo Mak Auto Star.So komplet novi zimski i letni gumi.

Контакт

Mercedes-Benz C 220 Avangard во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 395 157

Испрати e-mail

Mercedes-Benz C 220 cdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...