Volkswagen Golf V 2006 SUPER SOSTOJBA

4,800EUR

Volkswagen Golf V 2006 SUPER SOSTOJBA, половен автомобил, хечбек

200,000 km
2006 година
1,890 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

VW GOLF V 2006 VO SUPER SOSTOJBA Motor: 1.9tdi 67kw/90hp mnogu ekonomicen 4.5l/100km otvoreno 5l/100km gradska Oprema: Klima ABS ESP Maglinki napred/nazat 4 elektronski inpulsni prozori Elektricni retrovizori I drugi vidovi oprema Uvezen od Avstrija redovno servisiran vo Porsche Austria so servisna kniska od tamu. Nema pereno motor, ne e udren nigde, fabrickata boja mu e na sekoj del od nego.

Контакт

Volkswagen Golf V 2006 SUPER SOSTOJBA во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 521 661

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...