Citroen C2 1.1

по договор

Citroen C2 1.1, половен автомобил, хечбек

100,000 km
2007 година
1,399 cm/3
60 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок

Дополнителна информација

Prodavam Citroen C2 1.1 benzinec, godina na proizvodstvo 2007, vtor gazda, redovno servisirano i odrzuvano. Registrirano cela godina, od oprema poseduva: -Klima -Servo volan -Airbag 6 -Halogenki napred/nazad -Podesuvanje na volan po visina -Centralna brava -Radio CD -ABS -Elektrika na prozori -Bord kompjuter

Контакт

Citroen C2 1.1 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...