Opel Meriva 1.7DTI

1,000EUR

Opel Meriva 1.7DTI, половен автомобил, хечбек

200,000 km
2005 година
1,700 cm/3
75 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Радио / CD
Други:Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

КОЛАТА е нов внос от италия се намира в българия може да се свържете по WhatsApp +359876687611

Контакт

Opel Meriva 1.7DTI во Делчево
Локација: Делчево

Приватно лице
Телефон: 087 / 668 7611

Испрати e-mail

Opel Meriva 1.3 CDTiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...