Mercedes-Benz C 220

по договор

Mercedes-Benz C 220 , половен автомобил, седан

211,100 km
2007 година
2,200 cm/3
118 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителна информација

Uvoz od germanija ,registriran cela godina so kompleten servis novi zimski gumi

Контакт

Mercedes-Benz C 220 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 361 171
Телефон: 078 / 282 552

Испрати e-mail

Mercedes-Benz C 220 Classicпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...