Opel Astra 1.4 H

3,500EUR

Opel Astra 1.4 H, половен автомобил, седан

340,000 km
2007 година
1,400 cm/3
90 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, DVD, Тонирани стакла
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Поради купување на нова Astra J на акциска продажба, се продава Opel Astra H, 1.4, бензин, клима, купена од Опел Старт-Охрид, прв сопственик, зачуван семеен автомобил. Прва боја. сервисиран во авторизиран сервис со сервисна книшка. Два комплета нови гуми: зимски (Alpin6) и летни Barum. На 250.000Km заменета комплет ламела, ланче и другите потрошни материјали за моторот. Регистиррано до септември 2019 г.

Контакт

Opel Astra 1.4 H во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 075 / 269 263

Испрати e-mail

Opel Astra по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...