Ford Fiesta 1.4T.D.C.I

по договор

Ford Fiesta 1.4T.D.C.I, половен автомобил, хечбек

137,000 km
2008 година
1,400 cm/3
75 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

SE PRODAVA 2008 FORD FIESTA 5 VRATI ELEKTRIKA NA STAKLA ELEKTRIKA NA RETROVIZORI TROKRAK VOLAN 5 BRZINI KOMANDI NA VOLAN VKLUCUVANJE NA SVETLATA PRI ODKLUCUVANJE 2 KLUCA SERVO KLIMA SERVISNA KNISKA I PLATENI DAVACKI .UNIKATNA FIESTA EDINSTVENA NA PAZAROT CENATA NE E FIKSNA IMA PROSTOR ZA DOGOVOR NA LICE MESTO UVOZ OD ITALIJA KUPENA OD PRV I EDINSTVEN SOPSTVENIK 4 NOVI GUMI M+S PLOCKI I DISKOVI I SMENETO MASLO I FILTRI .BEZ DENAR VLOZUVANJE PALI VOZI ODLICNA KOLA ZA SEKOJA VOZRAST I POGODNA ZA POCETNIK VOZAC .DOJDETE I UVERETE SE 072 211 901 IVAN...

Контакт

Ford Fiesta 1.4T.D.C.I во Кочани
Локација: Кочани

Приватно лице
Телефон: 072 / 211 901

Испрати e-mail

Ford Fiesta по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...