Nissan X-Trail 2.2 dci 4X4

1EUR

Nissan X-Trail 2.2 dci 4X4, половен автомобил, седан

250,000 km
2003 година
2,200 cm/3
115 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Кука за влечење

Дополнителна информација

Reg.do 08/2019 god. So zelen karton novi gumi uvezeno od svicarska 6 stepen manuelen menuvac digitalna klima avtomatski reduktor

Контакт

Nissan X-Trail 2.2 dci 4X4 во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 070 / 657 856

Испрати e-mail

Nissan X-Trail jipпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...