Renault R 4 GTL

1,500EUR

Renault R 4 GTL, половен автомобил, хечбек

189,000 km
1991 година
1,100 cm/3
34 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црна
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Reno Megan sedista od 2010 Reno klio volan Novi shapi za aluminski bandashi so 4 shtrafa Sonchev krov Vo vozna sostojba , Odlicni gumi registrirano do 2019 Mozna zamena

Контакт

Renault R 4 GTL во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 523 155

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...