BMW X5 3.0 bi turbo

13,000EUR

BMW X5 3.0 bi turbo, половен автомобил, теренско возило

180,000 km
2009 година
3,000 cm/3
286 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, DVD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Климатизирана остава

Дополнителна информација

BMW X-5 od 2008 Oktomvri n.a. bg tabli,3.0 Sport,X-drive, M-paket, bi turbo so 286kc.20 cola Bandazi so novi zimni gumi, plus solidni letni gumi, stereo ozvucuvanje, full servisiran vo ovlasten servis, bez nikakvi zabeleski.Djipot e fabrika vredi da se vidi. Tel za kontakt 071 308 793 ili n.a. viber n.a. istiot broj. Cena 13000 evra.

Контакт

BMW X5 3.0 bi turbo во Штип
Локација: Штип

Приватно лице
Телефон: 071 / 308 793

Испрати e-mail

BMW X5 3.0по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...