Peugeot 307 1.6 HDI

по договор

Peugeot 307 1.6 HDI, половен автомобил, хечбек

168,000 km
2007 година
1,560 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

Prodavam odlicno Peugeot 307 1.6 HDI 66kw(90ks) Registrirano cela godina so zelen karton. 4 novi zimski gumi Sava. Nov akomulator Exide namesten pred 1 mesec. Bez zameni

Контакт

Peugeot 307 1.6 HDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 252 583

Испрати e-mail

Peugeot 307 1.4 hdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...