Hyundai Tucson (JM) 2.0

по договор

Hyundai Tucson (JM) 2.0, половен автомобил, теренско возило

49,000 km
2007 година
1,975 cm/3
141 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Контакт

Hyundai Tucson (JM) 2.0 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 202 525

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...