BMW 320

по договор

BMW 320 , половен автомобил, седан

218,000 km
2005 година
2,000 cm/3
163 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Se prodava BMW E90 320d so 163ks vo odlicna sostojba. Proizvedena e vo 2005, prva registracija 2006. Pominati realni 218000 km. Registrirana do Juli 2019. Zatemneti stakla so atest. Fabricki farovi so angel eyes i xenon. Krem enterier. Parking senzori. Prskalki na farovi Komandi na volan. Dvozonska digitalna klima. Preklopliva zadna klupa so otvor za skii i torba koja voopsto ne e upotrebena. 17" aluminiumski bandazi. Novi zimski gumi. Senzori za dozd i za pritisok na gumi. Naslon za raka koj se podesuva vo dolzina So tri kluca. Kolata e redovno servisirana so site dokumenti za se sto e smeneto i za nea. Smeneti se stabilizatori, plocki, diskovi, senzori na plocki, greaci, gumici na kardan, termostat, senzor za dpf filter, filter za gorivo, filter za vozduh filter za ulje, ulje, gumici na amortizeri... Za povekje informacii moze na 071/326-771

Контакт

BMW 320 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 326 771

Испрати e-mail

BMW 320 Dпо договор
BMW 320 dпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...