Suzuki SX4 1.9 DDIS - ***PRODADENO***

5,400EUR

Suzuki SX4 1.9 DDIS - ***PRODADENO***, половен автомобил, теренско возило

141,200 km
2008 година
1,900 cm/3
120 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Кровни носачи, Блокада на задна осовина

Дополнителна информација

voziloto e vo odlicna sostojba redovno servisirano i odrzuvano,registrirano do 07/2019 god. za cenata ima mesto za dogovor

Контакт

Suzuki SX4 1.9 DDIS - ***PRODADENO*** во Кичево
Локација: Кичево

Приватно лице
Телефон: 071 / 302 035

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...