Kia Soul 1.6

по договор

Kia Soul 1.6, половен автомобил, хечбек

101,000 km
2010 година
1,596 cm/3
126 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, DVD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Алуминиумски бандажи 18”,Затемнети стакла, Фарови за магла Внатрешност Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Клима уред, Радио CD MP3, Блутуд, Двд плеер,Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Кожен волан, Регулирање волан ABS антиблокирачки систем на сопирачките, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава, Зимски и летни гуми Тел. за контакт 070-295-496

Контакт

Kia Soul 1.6 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 200 009

Испрати e-mail

Kia Soul soulпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...