Citroen C4 1.4i

3,400EUR

Citroen C4 1.4i, половен автомобил, седан

96,700 km
2007 година
1,400 cm/3
65 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителна информација

Se prodava CITROEN C4, 1.4-65KW kupen vo Avto Nova 2007, prv sopstvenik so vgraden plinski ured redovno servisiran i odrzuvan Poveke info na tel.076338833 napomena:cenata ne e fiksna

Контакт

Citroen C4 1.4i во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 076 / 338 833

Испрати e-mail

Citroen C4 2.0 HDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...