Audi A4 2.0 TDI

11,990EUR

Audi A4 2.0 TDI, половен автомобил, седан

250,000 km
2009 година
2,000 cm/3
143 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, DVD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

Kolate e kupena od Porse Makedonija Skopje.Ne uvezuvana.Vtor sopstvenik.Registrirana do 07.2019 god.Vinetka za Bugarija so vaznost do 02.2020 god.Novi letni i zimski gumi. Vo perfektna sostojba.Bez dodatni troskovi.

Контакт

Audi A4 2.0 TDI во Делчево
Локација: Делчево

Приватно лице
Телефон: 071 / 259 769

Испрати e-mail

Audi A4 2.7 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...