Mercedes-Benz 220

3,800EUR

Mercedes-Benz 220 , половен автомобил, седан

220,000 km
2000 година
2,148 cm/3
143 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Греење на седишта, Електрика на стакла, Паркинг сензори
Други:Темпомат, Кука за влечење

Контакт

Mercedes-Benz 220 во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 075 / 204 759

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...