Audi A6 1.9 tdi

1,200EUR

Audi A6 1.9 tdi, половен автомобил, лимузина

300,000 km
1996 година
1,900 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Контакт

Audi A6 1.9 tdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 203 105

Испрати e-mail

Audi A6 2.8по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...