Peugeot 206 1.4

по договор

Peugeot 206 1.4, половен автомобил, хечбек

129,000 km
1999 година
1,400 cm/3
75 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
зелена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

1.4 мотор со А-тестиран плин со гаранција до 03.2020 Тел 072 688 226 Регистрација до 03.2020год.

Контакт

Peugeot 206 1.4 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 072 / 688 226

Испрати e-mail

Peugeot 206 1.4 hdiпо договор
Peugeot 206 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...