Mercedes-Benz B 150

по договор

Mercedes-Benz B 150 , половен автомобил, хечбек

87,500 km
2007 година
1,480 cm/3
78 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Kupena vo makedonija prv gazda redovno servisirana so zimski i letni gumi,

Контакт

Mercedes-Benz B 150 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 302 302

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...