Opel Vectra 2.0 TNG

1,700EUR

Opel Vectra 2.0 TNG, половен автомобил, лимузина

199,000 km
1999 година
1,998 cm/3
136 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Se prodava Opel Vectra B redizajn vo mnogu dobra sostojba. Napraven golem servis pred 500 km. Promeneti amortizeri,spirali, jabucici sponi. Novi navlaki na sedista. Vectrata e mnogu socuvana.

Контакт

Opel Vectra 2.0 TNG во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 076 / 433 070

Испрати e-mail

Opel Vectra DTIпо договор
Opel Vectra +100 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...