Chevrolet Cruze 1.6 LS

по договор

Chevrolet Cruze 1.6 LS, половен автомобил, лимузина

98,000 km
2010 година
3,500 cm/3
240 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Се продава Chevrolete cruz 1.6 , безнин/плин сега регистрирано, нови летни гуми, алуминиумски бандаши, поминати 98000 км, во одлична состојба, квалитетно одржуван и чуван.Проветка и проба каде сакате

Контакт

Chevrolet Cruze 1.6 LS во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 300 603

Испрати e-mail

Chevrolet Cruze 1.4 LSпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...