Kia cee'd 1.4

5,400EUR

Kia cee'd 1.4, половен автомобил, хечбек

86,500 km
2010 година
1,400 cm/3
109 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Прв сосптвеник, одлично сочувана, гуми мишелин, плус две зимски гуми мишелин, локација аеродром/мичурин.

Контакт

Kia cee'd 1.4 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 293 425

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...