Kia Cerato EX

3,100EUR

Kia Cerato EX, половен автомобил, седан

177,000 km
2005 година
1,500 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла

Дополнителна информација

Kia Cerato 2005 1.5 дизел. Прв сопственик, регистрирана до крај на годината со извршен сервис!

Контакт

Kia Cerato EX во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 291 009

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...