Audi A4 1.6 MPI / TNG

5,800EUR

Audi A4 1.6 MPI / TNG, половен автомобил, комби / караван

142,500 km
2008 година
1,598 cm/3
102 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Греење на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Скоро се преселивме от Бугарија. Ја возиме колата от две години. Километри се реални. Многу добра состојба. Бидејќи сме со полски пасоши сакаме да ја продадеме колата и да купиме друга со полски табели.

Контакт

Audi A4 1.6 MPI / TNG во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 228 230

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...